Babybio

Jít do kina a nechat nejmenší děti doma? Shánět neustále hlídání? Nechat si ujít svůj oblíbený film? S tím je teď konec! Milé maminky a tatínci, je tu pro Vás BABYBIOgraf. Vezměte své děti přímo do sálu v kočárku, náruči, šátku či jakkoli jinak. Speciální dopolední projekce s výrazně sníženou hlasitostí a částečným osvětlením v sále nabízí rodičům možnost sledovat film a při tom se věnovat i dětem. Děti mají k dispozici různé hračky. Rodiče mohou klidně v kině stát, sedět, pobíhat za dětmi, případně přebalovat nebo řešit aktuální výchovné problémy, vše je dovoleno. Připraveno bude též občerstvení, káva s kofeinem či bez a čaj pro kojící matky.

Pátek 29. 9.

9:30
Film
Babybio
Kino Panorama
Titulky

Srdečně vás vítáme

Speciální dopolední projekce s výrazně sníženou hlasitostí a částečným osvětlením v kinosále pro maminky s dětmi. Nová komedie od tvůrců filmu Co jsme komu udělali?

70 Kč | Vstupenky

Pátek 13. 10.

9:30
Film
Babybio
Kino Panorama
Titulky

Víno nás spojuje

Speciální dopolední projekce s výrazně sníženou hlasitostí a částečným osvětlením v kinosále pro maminky s dětmi. Jean zpřetrhal všechna pouta, která ho spojovala s rodinou žijící v Burgundsku.

70 Kč | Vstupenky

Pátek 27. 10.

9:30
Film
Babybio
Kino Panorama

Po strništi bos

Speciální dopolední projekce s výrazně sníženou hlasitostí a částečným osvětlením v kinosále pro maminky s dětmi. Edu Součka, jeho maminku a tatínka už známe z filmu Obecná škola.

70 Kč | Vstupenky