10. Filmový víkend ČSFD (Sobota)

Letní kino
Film
Titulky

Milí ČSFĎáci, na desátém FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD vás opět čeká dvounoční maraton báječných filmů a skvělé nálady. Letošní "Filmáč ČSFD" se uskuteční v kompletně zrekonstruovaném Letním kině Boskovice. Brány letňáku otevřeme v pátek i v sobotu v 19:00 hodin. Filmy začneme promítat oba večery přibližně ve 21:15 hodin.

V ceně je na každou noc zahrnuta projekce tří filmů v původním znění s českými titulky. Nejvějším blockbusterem akce bude marvelovka Black Widow, nejvtipnější akční řežbou komedie Nikdo, nejstylovějším krimi Rozhněvaný muž, nejbláznivější komedií parádně obsazená Zabijákova žena & bodyguard a filmové večery uzavřeme supernapínavým bijákem Tiché místo: Část II a báječnou dánskou dramedií Rytíři spravedlnosti.

Občerstvení nám letos zajistí vyhlášený lokální bar PUNQA. Pro hladové krky bude k dispozici stánek s dvěmi druhy hamburgerů, klobásami, grilovanými hermelíny a belgickými hranolkami. Žíznivé krky uspokojí jedenáctkový Kozel, minipivovarní speciál Proud, chutná bezová limonáda (všechny tři z výčepu) a dodatečné lahvové nápoje.

Více o akci a ubytování ve stanovém městečku na: