11. Filmový víkend ČSFD (Sobota)

Letní kino
Film
Titulky

Předprodej ukončen. Vstupenky budou k dostání na místě.

Milí ČSFĎáci, na jedenáctém FILMOVÉM VÍKENDU ČSFD vás opět čeká dvounoční maraton báječných filmů a skvělé nálady. Letošní "Filmáč ČSFD" se uskuteční od pátku 5. srpna do nedělního rána v kompletně zrekonstruovaném Letním kině Boskovice. Brány letňáku otevřeme v pátek i v sobotu v 19 hodin.

Vstupenky doporučujeme koupit za zvýhodněnou cenu v předprodeji on-line na webu Letního kina Boskovice. Lístek na jednu noc v předprodeji stojí 300 Kč, na obě noci 400 Kč. Na místě budou obě varianty o 100 Kč dražší. E-mailové potvrzení o koupě e-vstupenky s čárovým kódem si sebou prosím přineste VYTIŠTĚNÉ. U vstupu do areálu Letního kina dostane každý účastník akce "nezničitelný" obrandovaný náramek s logem akce. Náramky budou modré (páteční noc), zelené (sobotní noc) a červené (dvounoční).

V ceně je na každou noc zahrnuta projekce tří filmů v původním znění s českými titulky. 11. "Filmáč" otevřeme nejčerstvější novinkou programu, akčňákem Bullet Train s Bradem Pittem. Následovat budou nápaditá fantasy Všechno, všude najednou a dánská feel-good komedie Divoch. Sobotní noc odstartujeme famózně obsazenou marvelovkou Thor: Láska jako hrom, na ní naváže blockbuster roku Top Gun: Maverick a noc poprvé v historii Filmového víkendu ČSFD uzavřeme českým filmem, komedií Párty Hárder: Summer Massacre.

Občerstvení nám letos zajistí vyhlášený lokální bar PUNQA. Pro hladové krky budou k dispozici stánky s hamburgery s trhaným vepřovým, kuřecími stripsy, párky v rohlíku, hranolkami a různými pochutinami (chipsy, oplatky, křupky atd.). Žíznivé krky uspokojí ovocné limonády a piva značek Pilsner Urquell a Kozel. Na snídaních v areálu stanového městečka v Zámecké zahradě se v sobotu i neděli od ranních 10-ti hodin můžete těšit na bagety, sladké pečivo, čaj a kávu.

Více o akci a ubytování ve stanovém městečku na: