La Putyka: Up and Down Symphony

Kino Panorama
Film

Kultovní inscenace Cirku La Putyka: Up End Down za doprovodu symfonického orchestru. Příběh člověka, který žije jen se svými vzpomínkami. Se svými vzlety a pády. Není schopen se od nich odpoutat a žít uvolněně a svobodně. Každý člověk aspoň jednou v životě přemýšlí o tom, co se odehraje, až nastane onen „konečný okamžik“. Jak vypadá a co následuje? Up End Down je pohled na cestu od narození do smrti skrze naše fantazie, na cestu mezi zemí a nebem. Křižovatka žánrů, ulic, nebe a země, narození a smrti, vzpomínky a přítomnosti, úsměvu a slz, vzletů a pádů.

Původní představení vzniklo v roce 2010 jako druhá inscenace souboru. Herci, akrobaté a tanečníci si osvojili nové disciplíny (závěsná akrobacie, teeterboard) a po úspěchu La Putyky company naplnila vysoká očekávání divadelní veřejnosti. Potvrdila schopnost kombinovat činohru s novým cirkusem a překvapila výtvarným zpracováním a scénografií na míru prostoru pražské La Fabriky. S orchestrálním doprovodem show poprvé rozezněla Jatka78 v roce 2018.

Obsazení: Jan Balcar, Šárka Fülep Bočková / Zuzana Havrlantová, Šárka Fülep Bočková / Anna Schmidtmajerová, Michal Boltnar, Vojtěch Fülep, Jiří Kohout / Rostislav Novák starší, Dan-iel Komarov, Veronika Linhartová, Jan Maxián, Rostislav Novák mladší, Andrej Rády, Jana Smolíková, Zbyněk Šporc, Alexandr Volný, Jiří Weissmann.
Hudba: Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař
Režie: Rostislav Novák mladší | Česko 2018 | 92 minut | Nevhodný do 10 let.