Knihovna pod stanem jinak – fotosoutěž

Výzva pro naše dětské čtenáře - zkuste si udělat Knihovnu pod stanem doma! V obýváku z křesel, v kuchyni pod stolem, za pěkného počasí klidně na zahradě.  A teď už jen stačí se v ní uvelebit a přečíst si něco pěkného, třeba z knih o psích hrdinech, nebo pro své psí hrdiny. Fantazii se meze nekladou a vy určitě budete vědět jak na to. Můžete si i zahrát divadlo, zazpívat a k tomu nachystat něco dobrého na zub.  Nezapomeňte se vyfotit a poslat nám, jak jste si letos Knihovnu pod stanem užili u vás doma.

Vaše fotografie a vyplněnou přihlášku zasílejte od  11. 5. 2020 do 6. 6. 2020 na e-mail bolomska.knihovna@boskovice.cz. Vaše snímky zveřejníme na našich webových stránkách a Facebooku. Děkujeme všem tvořivým účastníkům. Nejoriginálnější práce odměníme. 

Tento skvělý nápad se zrodil v pobočce Městské knihovny Letovice – Kladoruby. Její knihovnice paní Veronika organizuje od roku 2018 velmi úspěšně Knihovnu pod stanem pro místní velké i malé čtenáře. Letos však není možné se fyzicky sejít a tak se paní knihovnice rozhodla, že akci uspořádá JINAK. A tak se akce rozrostla po knihovnách našeho regionu a my v Boskovicích jsme rádi, že se můžeme také připojit.