Máme biblioskříňku!

Dnes jsme slavnostně zahájili provoz  nové biblioskříňky a od této chvíle můžete knihy vracet i v případě uzavření knihovny, nebo chcete-li šetřit svoje drahocenné kroky a čas strávený případným čekáním u pultu. Prosíme, nevkládejte časopisy a samozřejmě nevhazujte žádné předměty, které do biblioskříňky nepatří. Z nové služby máme velikou radost a věříme, ze i vás potěší.

 

PRAVIDLA POUŽÍVÁNÍ BIBLIOSKŘÍŇKY

1. Biblioskříňka je určena pro vracení vypůjčených knih v době, kdy je knihovna zavřená. Během otevírací doby uvítáme, pokud vrátíte půjčené dokumenty osobně.

2. Dokumenty, které chcete vrátit, vhoďte do otvoru biblioskříňky. Budou vám odepsány z vašeho čtenářského konta následující pracovní den.

3. Sankční poplatky za případné opožděné vrácení dokumentů zůstanou ve vašem čtenářském kontu a uhradíte je při vaší další návštěvě knihovny.

4. Knihovna vyrozumění o vrácení výpůjčky neposílá. Vrácení dokumentů si můžete ověřit nahlédnutím do vašeho konta na adrese https://boskovice.tritius.cz/.

5. Vhozené poškozené a neúplné dokumenty nebudou z Vašeho konta odečteny. Náhrada za poškození s vámi bude konzultována při další návštěvě, telefonicky, nebo elektronickou cestou.

6. Knihy zapůjčené prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby (MVS) vracejte přímo v knihovně.

7. Knihy vhazujte do biblioboxu hřbetem napřed.

8. Nevhazujte čtenářské průkazky.

9. Nevhazujte časopisy, audioknihy a CD.

10. Nevhazujte knižní dary. Pro ty byla zřízena Knihobudka. (V budově úřadu, v bývalé telefonní budce na náměstí, a jiných místech)

11. Biblioskříňka je pod dohledem kamer městské policie.