22. Květen 2020

Rozvolňujeme mimořádná opatření!

S potěšením oznamujeme, že od pondělí 25. 5. 2020 budou přístupna všechna oddělení knihovny včetně studovny. Určitá omezení jsou však nutná. Týkají se především používání veřejných počítačů, které budou k dispozici pouze zaregistrovaným čtenářům a to po dobu 30 minut pro každého návštěvníka.

20. Květen 2020

Donášková služba

Vážení čtenáři, rádi bychom vám připomněli, že knihovna Boskovice nabízí i donáškovou službu. Pokud je pro vás vzhledem k současné situaci obtížné knihovnu navštívit osobně, doporučujeme ji využít.

Jak donášková služba funguje?

18. Květen 2020

Amnestie prodloužena!

Vážení čtenáři, protože nás koronavirová pandemie a s ní spojené uzavření knihovny zastihla uprostřed Března – měsíce čtenářů a řada z vás nestihla využít tradiční amnestii sankčních poplatků, prodlužujeme toto období do 30. 6. 2020.

2. Březen 2020

Rande na slepo a kvíz o ceny

I letošní Březen - měsíc čtenářů pořádáme malé, ale mezi čtenáři oblíbené akce. Tou první je Rande s knihou naslepo, kdy si čtenář vybere zabalenou knihu, nezná autora, ani název, jen žánr. Druhou malý kvíz u příležitosti dvoustých narozenin Boženy Němcové. Své odpovědi posílejte do 31.3.