Tvořivá výzva - Bludiště: nejen světů Pavla Čecha

Výzva je určena pro jednotlivce, zájmové skupiny a školní kolektivy. Vytvořte 2D nebo 3D objekt, který bude znázorňovat BLUDIŠTĚ. Tvůrčí nápady můžete čerpat z knih spisovatele a malíře Pavla Čecha, nebo ze světů vašich oblíbených komiksů, sci-fi či fantasy knih.
Inspirovat Vás může putování a hrdinské činy pavoučka Čendy, střechy a komíny čerta Florimona, divoká příroda i rychlá auta indiána Rychlá Veverka a křivolaké uličky, tajemná zákoutí měst i vysoké kopce v dalších knihách Pavla Čecha.

Nejlepší práce budou odměněny a Vaše díla vystavíme na druhém ročníku boskovického festivalu sci-fi, fantasy, komiksů, her a filmů BozaCon, který proběhne 28. – 29. 4. 2023.
Své práce odevzdávejte v Knihovně Boskovice do pátku 14. 4. 2023. Těšíme se na Vaše nápady!

Pro účast na výzvě prosím vyplňte přihlášku, kterou si můžete stáhnout pod článkem. Potřebujete poradit? Kontaktní osoba: Hana Matulová, Regionální oddělení Knihovny Boskovice. Můžete jí napsat na tento mail.

Rádi bychom velice poděkovali nakladatelství CREW, které nám věnovalo pro účastníky tvořivé výzvy báječné ceny. Máte se na co těšit!