The Atavists + The Desperate Mind

Pátek 10. 11. 20:00
Zámecký skleník
Hudba
250Kč

The Atavists jsou nositelem rovnou dvou cen Anděl 2018, čtyřčlenný hudební projekt balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. V roce 2015 se skupině podařilo zvítězit v národním kole nadnárodní soutěže GBOB a na začátku roku 2016 vydala debutové album Bad Times a v roce 2018 uspěla s albem LO-FI LIFE (vydavatelství Big Boss) ve dvou kategoriích hudebních cen Anděl.

The Desperate Mind je brněnská čtyřčlenná formace mixující punk rock, melodic hardcore a emo, ovlivněná kapelami jako Strike Anywhere, Stray From The Path, My Chemical Romance nebo Silverstein, sázející na energetické koncerty s tvrdými instrumentály a melodickými zpěvy. Má za sebou několik šňůr jak doma, tak po Evropě a rozproudí každé publikum.

Vstupné: 300 Kč na místě / 250 Kč v předprodeji

Zakupte si zde na webových stránkách eVstupenku (platba kartou online) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Turistickém informačním centru Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.

Upozornění: Zakoupení eVstupenky platbou Kreditem se týká pouze majitelů naší Věrnostní karty. Dvě hodiny před začátkem akce již nelze zakoupit eVstupenky kartou online.