Baletní gala - sólisté ND Praha

Pocta Augustinu Bergerovi
Neděle 21. 8. 20:00
Letní kino
Tanec
350Kč

Pocta boskovickému rodákovi Augustinu Bergerovi za účasti pravnučky A. Bergra paní Yasmin Wildmann. Vystoupí sólistky a sólisti Baletu Národního divadla v Praze a Divadla J. K. Tyla v Plzni. Večerem provází Kateřina Hanáčková, PR Baletu Národního divadla.

Upozornění: Změna místa konání! Baletní gala z technických důvodů proběhne na nádvoří Zámku Boskovice (původní místo konání bylo Letní kino Boskovice) a bude se konat za každého počasí. Prosíme návštěvníky, aby si vzali sebou pláštěnky. Deštníky nelze použít, protože by pak přes ně nebylo vidět na vystoupení. Děkujeme za pochopení.

Vstupné: 350 Kč v předprodeji / 400 Kč na místě / 150 Kč děti do 15 let (kapacita je omezena)

Akce se koná pod záštitou starosty města Boskovice Ing. Jaroslava Dohnálka a je součástí Oslav 800 let od první zmínky o městě Boskovice.

Zakupte si zde na webových stránkách eVstupenku (platba kartou online) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.

Upozornění: Zakoupení eVstupenky platbou Kreditem se týká pouze majitelů naší Věrnostní karty. Dvě hodiny před začátkem akce již nelze zakoupit eVstupenky kartou online.