Bex Marshall (UK)

Koncert z cyklu Jazz and Blues Boskovice 2017/18
Úterý 21. 11. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
190Kč

Nositelka ocenění British Blues Awards Bex Marshall vyniká jedinečným stylem své kytarové hry, ve kterém spojuje klouzavou slide techniku, blues rock, ragtime a roots music. Bex posunuje hranice blues, její písně byly opakovaně označovány britskou hudební kritikou jako nadčasové, s občasnými doteky geniality. Koncertní nasazení Bex je pak hodnoceno doslova jako hudební tornádo.

Bex Marshall byla v roce 2015 nominována (mezi první tři umělkyně) v kategorii Nejlepší sólový akustický umělec na Evropských bluesových cenách. Na těch britských získala v roce 2013 Cenu za nejlepší britskou bluesovou zpěvačku a bluesové album roku. Na Bexině posledním albu najdete louisianské blues, potřísněné gospelem, obarvené bluegrassem, to vše v tempu vzrušujícího britského twistu.

Bex Marshall (UK) - kytara, zpěv; Lukáš Kytnar (dnes už Kanada) - baskytara; Alexei Gittens (UK) - bicí

Vstupné: 190 Kč na místě / 160 Kč v předprodeji / 80 Kč studenti

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.