Con bravura!

Koudelková / Machová / Mašek / Knoblochová
Pondělí 28. 6. 19:00
Evangelický kostel
Hudba
180Kč

Michaela Koudelková – zobcové flétny, Elen Machová – barokní housle, barokní viola, Libor Mašek – barokní violoncello a Monika Knoblochová – cembalo.

Program Con bravura! se nese ve znamení virtuozity a rozličných druhů zobcových fléten. Na dobové kopie nástrojů bude představen jak originálně psaný repertoár, tak transkripce skladeb autorů z 18. století. Koncert skýtá tajuplné výzvy a celá plejáda nástrojů tak bude přímo zářivým zvukovým ohňostrojem.

Program:
Johann Joachim Quantz
Antonio Vivaldi
Giovanni Benedetto Platti
Carl Philipp Emanuel Bach
Arcangelo Corelli

Vstupné: 180 Kč - počet vstupenek omezen!! Místa k sezení uvnitř smí být obsazena z max. 75 %. Na tento koncert jsou již některá místa vyblokována abonenty Kruhu přátel hudby.

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.

Upozornění: Na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 a které splňují, s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku, podmínky stanovené v bodu I/16; organizátor akce je povinen při vstupu osoby na akci splnění podmínek kontrolovat a osoba je povinna mu splnění podmínek podle bodu I/16 prokázat; v případě, že osoba splnění podmínek podle bodu I/16 neprokáže, je organizátor povinen takovou osobu nevpustit na tuto akci. Podrobnosti najdete níže v odkazu.