Darren Heinrich Organ Trio (Austrálie/CZ)

Jazz and Blues 2019/20
Středa 9. 10. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
200Kč

Darren Heinrich je přední australský jazzový varhaník (hráč na varhany Hammond). Je žákem takových mistrů tohoto nástroje jakými jsou Dr. Lonnie Smith či Tony Monaco. Díky svému rozsáhlému studiu hry na Hammond B-3 varhany zvláště v oblasti jazzových improvizací dokonce získal doktorský tiitul na konzervatoři v Sydney. Pravidelně koncertuje s vlastním triem jako lídr a také doprovází mezinárodní hudebníky, kteří přijedou koncertovat do Austrálie.

Na svém prvním českém turné spojí síly s neméně erudovanou dvojicí hudebníků - s naším předním jazzovým kytaristou Liborem Šmoldasem, se kterým se seznámil během Liborových četných australských výletů a s neméně uznávaným bubeníkem Jiřím Slavíčkem, kterého posluchači dobře znají z tria Roberta Balzara nebo Illustratosphery Dana Bárty. Nenechte si ujít velmi šťavnatý jazz plný blues, funku a živelné improvizace na světové úrovni!

Sestava: Darren Heinrich (Austrálie) - varhany, Libor Šmoldas - kytara, Jiří Slavíček - bicí

Koncert pro vás připravily Kulturní zařízení města Boskovice a společnost Gatema a.s.

Vstupné: 200 Kč na místě / 160 Kč v předprodeji / 100 Kč studenti

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek je od 7. října 2019 dočasně na 14 dní přesunut z Městského informačního střediska k nám do kanceláří kulturního střediska na Kpt. Jaroše 15 (budova kina). Vstupenky si můžete zakoupit u nás v dopoledních hodinách mezi 8.00 až 12.00 hod., v pondělí a ve středu pak i odpoledne od 13.00 do 16.00 hod. Děkujeme za pochopení. Tel. 516 45 35 44.