Dasha a Pajky Pajk Quintet

Koncert populární zpěvačky
Neděle 20. 5. 19:00
Sokolovna
Hudba
490Kč / 350Kč

Tato akce je náhradní termín zrušeného koncertu 8. 4. 2018. Vstupenky zůstávají v platnosti, nové lze zakoupit. Děkujeme za pochopení.

Dasha patří mezi naše nejobsazovanější muzikálové zpěvačky a herečky, trvale spolupracuje s Karlem Gottem a dalšími hvězdami naší popové scény, charismatická, osobitá a nezaměnitelná. Držitelka Ceny Thálie za rok 2010, vystupuje jako sólistka Moondance Orchestra Martina Kumžáka, podílí se na mnoha úspěšných hudebních projektech. Účinkovala také v řadě televizních pořadů např. TýTý, Královny popu v opeře, Robin Hood aneb Cesta ke slávě, To byl náš hit, StarDance... když hvězdy tančí.

Ve svém novém koncertním programu zpívá Dasha své oblíbené skladby všech žánrů od popu přes funky, soul až k muzikálovým melodiím. Dokonalý hudební zážitek zaručuje kromě zpěvu také výběr skvělých hudebníků, kteří Dashu doprovází. Martin Kumžák - piano, Martin Lehký - basa, Tomáš Brožek - bicí, Pavel Plánka - perkuse, Peter Binder - kytara.

Vstupné: I. pořadí: 490 Kč, II. pořadí: 440 Kč, III. pořadí 390 Kč, balkón: 390 Kč

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.