Divadlo Frída: Fachman

Středa 15. 11. 19:00
Zámecký skleník
Divadlo
450Kč / 350Kč

Třetí One Man Show Martina Trnavského, kterým završuje cyklus svých autorských monodramat. Po oblastním herci Ignáci Pičmanovi a učiteli hudební výchovy a chemie, který se stane Rapperem, se Trnavský do třetice objeví jako skvělý řemeslník, specialista na sádrokarton, zkrátka FACHMAN.
Podobně jako v předcházejících dvou monodramatech, i zde jeho postava čelí výzvě, která je celkem mimo dosah jeho společenského zařazení. Fachmanův svět je stavba. Nikdy nepřečetl žádnou knihu, má problémy s vyjadřováním... Za Fachmana totiž mluví jeho ruce!
Jeho protikladem je svět jeho manželky. Ta vystudovala Filosofickou fakultu a od útlého věku velmi ráda čte. I když se zdá, že je jejich vztah sociálně nevyvážený, opak je pravdou. Možná je to tím, že se po celou dobu ve svých protikladech navzájem doplňovali. A to až do momentu autohavárie Fachmanovy ženy....

Autor, scénář a režie: Jakub Nvota

Hudba: Ĺubica Čekovská
Kostýmy: Lenka Polášková
Dramaturgická spolupráce: Marie Caltová
Scéna: Diana Strauzová

Hraje: Sadr. Martin Trnavský
Délka představení: 90 min. bez přestávky

Vstupné: Vstupné: I. pořadí 450 Kč / II. pořadí 400 Kč / balkón 350 Kč

Zakupte si zde na webových stránkách eVstupenku (platba kartou online) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Turistickém informačním centru Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.

Upozornění: Zakoupení eVstupenky platbou Kreditem se týká pouze majitelů naší Věrnostní karty. Dvě hodiny před začátkem akce již nelze zakoupit eVstupenky kartou online.