Divadlo Kalich: Božská Sarah

Divadelní předplatné Boskovice 2015/16
Čtvrtek 11. 2. 19:00
Sokolovna
Divadlo
390Kč / 330Kč

Dvacet let si četla Iva Janžurová tuhle hru a zvažovala své síly, kdy se do ní pustit. Asi je to netrpělivé, toužené, ale i obávané rozhodování mnoha hereček, jak a kdy vyprostit z nádherného scénáře Johna Murrella svoji kreaci, svoji představu o Sarah Bernardtové, výjimečné, světově proslulé herečce.
Sarah ve spolupráci se svým Pittuem - asistentem, sekretářem, sluhou a kdovícoještě v jedné osobě (alternovat tuto roli budou Kryštov Hádek a Igor Orozovič) - píše své memoáry. "Najala jsem si Vás, abyste mi pomáhal!", opakuje Sarah nemotornému, ale oddanému asistentovi a mučí ho i zbožňuje! A úkoly, kterými ho energicky zasypává a které se jeví být často nad jeho síly, jsou zdrojem komediálnosti celého večera.
Autor: John Murrell
Režie a překlad: Alice Nellis
Hrají: Iva Janžurová a Kryštof Hádek alt. Igor Orozovič
Vstupné: I. pořadí 390 Kč, II. pořadí: 360 Kč, III. pořadí: 330 Kč
On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.