Divadlo Ungelt: Taneční hodiny

Divadelní předplatné 2019/20
Úterý 8. 9. 19:00
Sokolovna
Divadlo
490Kč / 390Kč

Romantická komedie o sblížení dvou samotářů, jejichž silná vůle možná překoná i nepřekonatelné. Jak naučit tančit autistického profesora, který nemá rád doteky? Stačí ho poslat k profesionální tanečnici. Co na tom, že má nohu v ortéze a sotva chodí...

O autorovi: Mark St. Germain (1954) je přední americký dramatik své generace, který se proslavil hrami na základě historických postav – především Posledním sezením u Doktora Freuda nebo také hrou o Einsteinově dceři Relativita. Hra Taneční hodiny z jeho tradiční tvorby na základě známých historických událostí vybočuje a navazuje na nejlepší anglosaskou tradici romantických komedií a lehkonohých komedií s tématem ve stylu Neila Simona.

Hrají: Petra Nesvačilová, Miroslav Táborský
Autor: Mark St. Germain, režie: Pavel Ondruch

Upozornění: Jedná se o přesunuté představení z původního termínu 25. 3. 2020. Na našich akcích ve vnitřních prostorách platí aktuální nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR. V případě představení Taneční hodiny je aktuálně překročena kapacita 100 osob. Ochranné prostředky dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, jsou pro návštěvu této kulturní akce nutné. Pokud si nepřinese vlastní, budou v místě konání k prodeji jednorázové roušky. Děkujeme za pochopení.

Obvyklá délka představení je 1 hodina a 50 minut včetně přestávky.

Vstupné: 1. pořadí: 490 Kč, 2. pořadí: 440 Kč, 3. pořadí, balkón a přístavky: 390 Kč

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.