DS Háta: Do ložnice vstupujte jednotlivě!

Divadelní předplatné Boskovice 2016/17
Úterý 25. 4. 19:00
Zámecký skleník
Divadlo
390Kč

I prostorná exkluzivní ložnice s velikou kruhovou postelí může být náhle těsná... Přesně takové „převýšení poptávky nad kapacitou“ nastane v bláznivé komedii známých anglických dramatiků.

Šéfredaktor a spolumajitel nepříliš prosperujícího nakladatelství dětské literatury Philip Markham se svou ženou Joanou původně plánovali strávit večer mimo domov. Byt proto hodlá k jednomu ze svých četných mimomanželských záletů využít Philipův obchodní společník Henry Lodge. Netuší ale, že za stejným cílem k Markhamovým směřuje jeho žena a Joanina kamarádka Linda, která se rozhodla nevěru Henrymu oplatit. Tatáž ložnice má také posloužit k milostným hrátkám mladému bytovému architektovi Spenlowovi, který v současné době sídlo Markhamových zvelebuje…

Hra, která náleží k vrcholům společné tvorby obou autorů, se dočkala mnoha nastudování na anglických scénách, stejně jako v divadlech newyorské Broadwaye. Nyní ji může poprvé zhlédnout v českém překladu také naše publikum.

Autor: Ray Cooney / John Chapman
Překlad: Jiří Strnad
Režie: Antonín Procházka
Výprava: Zbyněk Simčišin
Kostýmy: Zuzana Straková

Hrají: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová / Kamila Špráchalová, Pavel Nečas / Martin Zounar, Monika Absolonová / Adéla Gondíková / Kateřina Lojdová, Jana Birgusová / Sandra Černodrinská, Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček / Martin Sobotka, Ivana Andrlová / Olga Želenská, Jana Zenáhlíková / Vlasta Žehrová

Vstupné: 440 Kč na místě / 390 Kč v předprodeji

Poslední vstupenky k dispozici v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, nebo lze na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.