DS Julie Jurištové: Obušku z pytle ven

Pohádkové představení pro děti
Neděle 5. 11. 15:00
Zámecký skleník
Divadlo
120Kč

Zámecký skleník je kvůli vichřici momentálně bez střechy. Z technických důvodů zde tedy není možné představení odehrát a přesouvá se do kinosálu kina Panorama, Kpt. Jaroše 15. Děkujeme za pochopení.

Klasická pohádka na motivy na motivy K. J. Erbena, tentokrát v muzikálovém podání. Příběh plný písniček a komických situací je určen pro dětské diváky od 3 do 10 let i pro dospělé.

Co svět světem stojí, někteří lidé touží jen po bezpracném životě, bohatství a moci. Napravit všechny špatnosti je velká práce i pro kouzelné bytosti. Když chudý švec Matěj dostane zázračný ubrousek a beránka snášejícího zlaťáky, v krčmě už na něj čeká vykutálená dvojička hostinských, která ho nestydatě okrade. Tentokrát ji však stihne zasloužený výprask.

Vstupné: 120 Kč na místě / 90 Kč v předprodeji

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.