DS Rájec-Jestřebí: Jednou hole, jednou na nože

Ochotnické divadelní představení
Čtvrtek 11. 4. 19:00
Zámecký skleník
Divadlo
100Kč

Divadelní hra autorky Anity Augustin v režii Ivy Šimkové. Hrají: Hana Kuběnová, Iva Müllerová, Hana Hortová, František Alexa, Aleš Keršner a Petr Nečas.

Kdo jsem vlastně já, Jsem já vůbec někdo? Kde to vlastně jsem? Fikce nebo realita? Divadelní hra plná otazníků. Donutí diváka hledat odpovědi i na spoustu otázek, které nejsou vysloveny nahlas. Ve spojitosti se stárnutím jsou některé z nich syrové až na dřeň. Stáří není lehká životní etapa, když však ještě navíc zestárnete se zraněnou duší, život se může stát trestem.

Vstupné: 100 na místě / 70 Kč v předprodeji

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.

Majitelé abonentek na Divadelní předplatné Boskovice 2018/19 mají na toto představení vstup zdarma. Místa na kartičkách nejsou pro toto představení platná, pro abonenty jsou blokovány řady 3, 4, 7, 8, 14 a 15. Sezení v těchto řadách je tedy bez místenek, přijďte proto na představení včas. U vstupu se prokážete kartičkou abonmá Divadelního předplatného Boskovice 2018/19 a budete vpuštěni do sálu do výše zmíněných řad.