Elles Bailey Blues Band (UK)

Jazz and Blues Boskovice 2018/19
Čtvrtek 2. 5. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
200Kč

Bristolská zpěvačka Elles Bailey má talent pro smysluplnou fúzi blues, roots music, amerikany a oduševnělého rocku. Nominována na vokalistku roku na European Blues Awards 2018, čtyři nominace na British Blues Awards 2018 - zpěvačka roku, skladatelka roku, album roku a nejlepší bluesová kapela v Anglii!

Osud ji požehnal jedinečným hlasem, který dokonale zapadá do její hudby. Debutové album Wildfire bylo natočeno ve studiích Blackbird v Tennessee a produkoval je Brad Nowell, který přizval k natáčení řadu nejlepších muzikantů z Nashville, včetně kytaristy Brenta Masona (Grammy) a Bobbyho Wooda (3x zařazen do Síně slávy). Rok 2018 začal londýnským vystoupením v legendárním klubu 100, pak přišla únorová účast na prestižním "The Great British Rock & Blues Festival" v Skegness na východním pobřeží Anglie a v březnu až červnu následovalo rozsáhlé evropské turné. A nyní Elles Bailey zavítá do Boskovic.

Složení: Elles Bailey (UK) - zpěv, klávesy, akustická kytara; Joe Wilkins - kytara; Matthew Waer - baskytara; Michal Daněk - bicí

Vstupné: 200 Kč na místě / 160 Kč v předprodeji / 80 Kč studenti

Na koncert zvou KZMB a společnost Gatema a.s.

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.