Festival Boskovice 2019

Čtvrtek 4. 7. 9:00
Boskovice
Hudba
900Kč / 750Kč

Multižánrový festival Boskovice láká nejen na pestrý program, ale i na jedinečné kulisy historického města, které na čtyři červencové dny zaplní kulturním děním - hudbou, divadlem, autorským čtením, filmovými projekcemi... 27. ročník festivalu proběhne od 4. do 7. července 2019.

Výběr z programu:
Khoiba / Ventolin/ Zrní / Kittchen & Aid Kid / Kalle / WWW Neurobeat / mr sterile Assembly / Market / Les Bubbey Mayse / Noví Lidé / skupina Hm... / Stinka / Augenblick / Never Sol / Places / Ette Enaka / Tellemarkk / Dorota Barová / Sundays on Clarendon Road / Děti deště / Zabelov Group / Tribe-J / NTS Trio a mnoho dalších...

Cena permanentky v předprodeji (do 3. července 2019):

- základní: 750 Kč  (lze zakoupit v předprodejní síti GoOut a smsticket, v Praze v klubu Kaštan a v kavárně Potrvá, v Brně v kině Scala a v Boskovicích v MIS Boskovice)
- studentská: 600 Kč (lze zakoupit v předprodejní síti GoOut a smsticket, v Praze v klubu Kaštan a v kavárně Potrvá, v Brně v kině Scala a v Boskovicích v MIS Boskovice)
- členská: 450 Kč (lze zakoupit pouze v klubu Kaštan) Jak se stát členem Unijazzu?

Permanentka platí v letním kině, na hradě a Palouku, v zámeckém skleníku, na UNI scéně, na výstavy, v kině Panorama, na Pohádkový hřebínek, ve farské zahradě a na doprovodné akce.
Cena permanentky od 4.-7. července:

- základní: 900 Kč
- studentská: 700 Kč (po předložení karty ISIC/ ITIC/IYTC/ALIVE)
- členská: 450 Kč
- jednodenní (pátek nebo sobota): 500 Kč

- ZTP / ZTPP s doprovodem: 450 Kč

- permanentka na filmové projekce v kině Panorama: 200 Kč

Jednotlivé vstupenky budou k dostání vždy na místě před začátkem akce. Děti do 12 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.