Hovaduo | koncert u vás doma

Děkujeme za dobrovolné vstupné
Čtvrtek 7. 5. 20:00
On-line vysílání
Hudba
100Kč

Abychom vám zpříjemnili vaše večery v karanténě, rozhodli jsme se uspořádat sérii živého vysílání koncertů lokálních umělců a skupin, které si můžete pustit u vás doma v obýváku. Tentokrát vytasíme zlaté eso dechno-folk-punku ze Skalice nad Svitavou. Živé vysílání zahájíme 7. 5. od 20.00 hod. na facebookovém profilu skupiny: https://www.facebook.com/Hovaduo/

Vznik Hovadua je časově velice složitě zařaditelný. Prostorově je ovšem zřejmé, že Hovaduo vzniklo v zapáchající smrduté bažince nedaleko pastviny skotu. K samotné tvorbě je nutné přistupovat jak z hlediska hudební vědy, tak, a to převážně, hloubavým využitím entomologie. Jen málokterý posluchač bez širší znalosti světa hmyzu dokáže hudební bzukot Hovadua ustát až dokonce. Většina opouští hlediště během vystoupení s nutkavým pocitem, že jej něco svědí a že zde není něco v pořádku (Pro snadnější přijetí doporučujeme hmyz.net podsekce rekordy a také repelent.). Po hudební stránce se Hovaduo nejvíce přibližuje kalužině, ve které se míchá folk, punk a dechovka, ach, vše je tak blízké přírodě, jmenovitě lesům, řekám, lukám a hlavně pastvinám.
Hovaduo je tvořeno převážně dvěma členy. Občas se stane, že již tak prořídlé řady Hovadua doplní svojí přítomností hvězdný host a hlavně hostující hvězda, člověk, který jí zásadně paličkami, bubeník Jiží Bažina. V poslední době také občas přiletí čmelák Truda. Pak to bzučí na maximum!

Linky:
http://bandzone.cz/hovaduo
https://www.facebook.com/Hovaduo/
https://www.youtube.com/watch?v=73buthiX47w

Koupí dobrovolné on-line vstupenky na tuto akci podpoříš náš produkční tým a přispěješ tak k realizaci dalších akcí. Každá vstupenka má hodnotu 100 Kč a můžeš si jich koupit, kolik chceš. Čím víc si jich koupíš, tím víc přispěješ.

Koncerty realizujeme za přispění firmy DISK Multimédia s.r.o., velké díky patří Liborovi Dvořáčkovi za poskytnutí technického zázemí, Pavlovi Vlachovi za vybavení improvizovaného studia a zvuk, ale také kapele Třetí zuby, která pomohla tento projekt rozjet. Vše se děje pod záštitou Kulturních zařízení města Boskovice.