Ingrid Arthur & Andy Winter Trio (USA/CZ)

Jazz and Blues 2019/2020
Úterý 22. 9. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
250Kč

"Ingrid Arthur je americká soulová a gospelová zpěvačka s neskutečným hlasovým fondem a drivem. Je původem z Georgie (USA), nyní žije shodou okolností v Berlíně. Její hudební a stylová vyzrálost spolu s autentickým projevem dává tušit strhující hudební zážitek pro všechny zúčastněné. Ve spojení s bubeníkem Andy Winterem, se kterým jsem již spolupracoval na několika výrazných hudebních projektech včetně kvartetu se skvělou Alitou Moses, přinese spolupráce s Ingrid stylovou pestrost spolu s elektrizující a autentickou interpretací. Těším se na tuto novou hudební zkušenost, o níž se dopředu domnívám, že bude nejen z finančních důvodů (Ingrid je svém žánru absolutní špička!) jindy neopakovatelná. Je to holt jiná hudební liga…" Petr Dvorský, kontrabasista projektu.

Složení kvarteta: Ingrid Arthur (USA) - zpěv, Jesse Milliner (Jamajka) - klávesy, Petr Dvorský (CZ) - kontrabas, Andreas Winter (A/USA) - bicí

Výsledkem spolupráce je mimořádný hudební zážitek, jehož původní myšlenkou bylo spojit africkou hudbu s populární hudbou z celého světa. Původem rakouský bubeník a skladatel Andy Winter spojuje rockové, bluesové a jazzové písně a dává je do nových hudebních forem i souvislostí. Ingrid Arthur, zpěvačka z Atlanty, státGeorgia (USA), je novým fascinujícím hlasem v tomto projektu.

Upozornění: Tento koncert je náhradou za původně ohlášený Melanie Scholtz Quartet a platí na něj permanenrky pro cyklus 2019/20. Melanii Scholtz současné restrikce bohužel nedovolí vycestovat k nám do USA. Děkujeme za pochopení.
Na našich akcích ve vnitřních prostorách platí aktuální nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR. Od 10. září platí povinnost nošení roušek uvnitř všech budov mimo bydliště s výjimkou zákazníků provozoven stravovacích služeb v době konzumace potravin a pokrmů včetně nápojů. V případě tohoto koncertu bude na sále stolová úprava a bar s obsluhou. Pokud tedy budete konzumovat nápoj, roušku mít nemusíte. Děkujeme za pochopení.

Vstupné: 250 Kč na místě / 220 Kč v předprodeji / 120 Kč studenti

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.