Jakub Smolík | Husí slavnosti 2020

letos malé
Neděle 27. 9. 14:00
Letní kino Boskovice
Hudba
250Kč

Zpěvák a nenapravitelný romantik pocházející z Domažlic. Pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou. Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu.

V programu tak můžeme slyšet známé hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Na kontě má více než 24 alb. Koncerty jsou navíc obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavná show.

Letos malé Husí slavnosti jsou připomenutím tradiční boskovické akce, kdy trh lidových řemesel bude tentokrát volně dostupný na Masarykově nám. Vstupné se v roce 2020 bude platit pouze na samostatné koncerty s omezenou kapacitou.

Vstupné: 300 Kč na místě / 250 Kč v předprodeji

Areál bude otevřen v 13.30 hod. Prosíme o dodržování rozestupů jak u vstupu, tak v hledišti. Děkujeme.

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.