Jarek Nohavica 2019

Koncert je do 15let nepřístupný!!
Středa 14. 8. 20:00
Letní kino
Hudba
590Kč

Koncert z roku 2019! Vstup do areálu letního kina od 19.00 hod., vchod najdete ve vrchní části areálu z ulice Hradní. Vstup přes pokladnu letního kina ve spodní části areálu nebude možný. V areálu koncertu nebude k dispozici žádné občerstvení a bude povolen vstup pouze s balenými nealkoholickými nápoji. Občerstvení bude otevřeno u Zámeckého skleníku. Děkujeme za pochopení.
Sólový recitál jednoho z našich nejznámějších písničkářů s kytarou a heligonkou sestavený nejen ze známých písní, ale i z aktuálních novinek z posledního alba Poruba. Fanoušci Jarka Nohavici si již určitě zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení a vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené. Na současných koncertech Jarka doprovází na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně. Rozhodně je na co se těšit!
Koncert je dlouhý asi 2 hodiny a je bez přestávky a je nepřístupný pro děti do 15 let! Na koncertě si mohou diváci zakoupit CD, DVD, zpěvníky atd.
Přímý prodej vstupenek v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, (zde pouze platba hotově), tel. 516 48 86 77, nebo on-line na zde na stránkách (pouze platba kartou nebo kreditem). Cena vstupenky je 590 Kč. Vstupenky není možné dopředu rezervovat, maximální počet koupených vstupenek bude 6 ks na jednoho kupujícího a nelze aplikovat žádnou ze slev jako ZTP nebo ZTP/P.