Karolína Žmolíková: Melodie, které milujeme

Koncert z cyklu Kruh přátel hudby 2017/18
Čtvrtek 24. 5. 19:00
Zámek Boskovice
Hudba
100Kč

VYPRODÁNO! Koncert mladé talentované zpěvačky. Na programu Antonio Vivaldi, Georg Friedrich Händel, Wolfgang Amadeus Mozart, Giacomo Puccini, Frédéric Chopin, Bedřich Smetana, Antonín Dvořák a další.

Karolínu je stále častěji slyšet a vidět - třeba ve vysílání České televize (slavnostní vyhlášení ankety Auto roku 2016, cyklus Bohemia inkognita apod.) a stále častěji je o ní slyšet (například ve vysílání ČRo Plus, Rádia Classic, případně na webu Opera Plus).

Repertoár koncertu je sestaven ze známých operních, muzikálových, ale i operetních árií a písní. Třešničkou na dortu jsou například písně G. Gershwina, při kterých interpreti hodně improvizují a Karolína zde může ukázat, že je výbornou interpretkou nejen operních árií, ale i hudby 20. století.

Klavírní doprovod: Ludmila Juránková

Vstupné: 130 Kč na místě / 100 Kč v předprodeji

On-line rezervace vstupenek platí vždy 3 dny. Pokud si rezervovanou vstupenku včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.