Koncert pro děti: Bombarďák

Z cyklu Boskovický pohádkový hřebínek
Pátek 6. 7. 17:00
nádvoří zámku
Hudba
90Kč

BomBarďák ... a to je co? Bombarďák je název kapely, kterou tvoří autor všech textů Jirka Jelínek společně s Michalem Daleckým a Filipem Nebřenským, na jejichž vroubek jde muzika. Skladby z původního dětského hudebně divadelní představení Příhody kluka BomBarďáka vyšli na albu Písničky kluka BomBarďáka v roce 2013 u Indies Scope. Od té doby Bombarďák odehrál více než stovku koncertů a představení po celé republice.

Jiří Jelínek: herec, autor, režisér, kreslič komiksů, vykřikovač písňových textů. Zakladatel Divadla DNO, občas člen divadel Husa na provázku, Tramtarie atd. Otčím komiksové postavy FAGI.

Michal Dalecký: herec (divadlo Reduta Brno, Husa na provázku, Národní divadlo Praha, divadlo DNO, Komediomat...), muzikant (Pískomil se vrací, Meteor z Prahy), módní ikona, idol.

Filip Nebřenský: otec, muzikant, programátor, hudební skladatel, učitel, příležitostný herec, sběratel hudebních nástrojů a inženýr. Člen hudebních skupin Hm..., Pískomil se vrací a částečně Sto zvířat.

Vstupné: 120 Kč na místě / 90 Kč v předprodeji, pro vlastníky permanentek festivalu Boskovice 2018 vstup 50 Kč

On-line rezervace vstupenek platí vždy 3 dny. Pokud si rezervovanou vstupenku včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.