Kytarové DUO CD - Martin Cába a Vít Dvořáček

Cyklus Kruh přátel hudby 2018/19
Středa 3. 4. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
130Kč

Duo bylo založeno v roce 2016 studenty oboru klasická kytara na pražské Akademii múzických umění V. Dvořáčkem a M. Cábou. Působí pod pedagogickým vedením Petra Saidla. V programu zazní skladby od J. S. Bacha, Maria Castelnuovo-Tedesca, Joaquina Turina a dalších.

K největším dosavadním úspěchům dua patří 1. cena a titul laureáta v mezinárodní interpretační soutěži K. Ditters z Dittersdorfu a hudební klasicismus ve Vidnavě, kterou získalo na konci roku 2017. V roce 2018 Duo CD koncertovalo na mezinárodních kytarových festivalech Open guitar Křivoklát a festival J. K. Mertze v Bratislavě a rovněž vystupovalo při příležitosti předávání ceny předsedy Rady pro výzkum, vývoj a inovace a na udílení cen Hlávkovy nadace.

Na úvod koncertu se představí kytarové kvarteto ZUŠ Boskovice pod vedením Petra Vymazala.

Vstupné: 130 na místě / 100 Kč v předprodeji / 50 Kč studenti

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.