Libor Šmoldas Organ Trio (CZ/PL)

Cyklus Jazz and Blues Boskovice 2017/2018
Úterý 31. 10. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
120Kč

Zámecký skleník je kvůli vichřici momentálně bez střechy. Z technických důvodů zde tedy není možné koncert uspořádat a přesouvá se do koncertního sálu ZUŠ Boskovice, Náměstí 9. května 951/7. Děkujeme za pochopení.

Příval pozitivní energie ve vlastních skladbách, vycházejících nejen z jazzové tradice, ale silně se opírajících o blues, funk a soul šedesátých let. O charakteristický zvuk tria se starají kromě Liborovy kytary a skvěle zvládnutých bicích především autentické varhany Hammond B3, nástroj dobře známý širokému spektru milovníků hudby, avšak v našich zemích málokdy k vidění a slyšení. Koncert pořádají KZMB ve spolupráci se společností Gatema a.s.

Ve svém varhanním triu si Libor přizval ke spolupráci vynikajícího pianistu a varhaníka Jakuba Zomera, jehož popularita u českého jazzového publika neustále stoupá, a o generaci mladšího bubeníka Václava Pálku, který má čerstvě za sebou studium v dánské Kodani a před sebou studium v New Yorku.

Skupina navazuje na více než sedmiletou existenci Libor Šmoldas Quartetu, se kterým Libor natočil tři desky, podnikl turné po USA, vystupoval na mnoha evropských pódiích a prestižních festivalech včetně Pražského jara.

Vstupné: 150 Kč na místě / 120 Kč v předprodeji / 60 Kč studenti

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.