Lucie CHCI ZAS... Letní rock tour 2022

Čtvrtek 28. 7. 19:30
Letní kino
Hudba
890Kč / 890Kč

Pořádá RedHead Music. Legendární kapela Lucie v létě 2022 vyrazí na sérii rockových koncertů. Pod názvem “CHCI ZAS …” proběhne letní turné v krásných a osobitých prostorách.

LETNÍ ROCK TOUR 2022 odstartuje 3. června v malebném kraji Českého středohoří, v Třebívlicích, kde se nachází jeden z nejstarších vinařských regionů v Čechách. Následovat bude vystoupení 10. června v Bratislavě, na které budou navazovat další koncerty po celé České republice. Letní tour pak uzavře koncert ve Strakonicích, který je plánovaný na 2. září.

„V této náročně době si velmi vážíme každé příležitosti potkat se s našimi fanoušky společně a naživo. Chystané koncerty na letní scéně nám umožní být lidem mnohem blíže, než je tomu ve velkých halách. A přináší nám to ohromnou energii, která při živém vystoupení vzniká,“ shodují se členové kapely. „To jsou zážitky, které nelze ničím nahradit. Děkujeme našim příznivcům za podporu v letošním roce a těšíme se na viděnou v létě,“ dodávají.

Poslední dva roky byly pro všechny velmi náročné. Kapela nezahálela a pro své fanoušky přichystala na rok 2022 dva zcela odlišné a přitom výjimečné koncepty.  Kromě letní open air šňůry, která bude sršet rockovou energií, připraví na podzim pro diváky kapela Lucie dlouho očekávanou halovou show s originálním aranžmá LUCIE V OPEŘE 2022, v doprovodu filharmonie Hradec Králové.

Ve středu 8. prosince vyjde také fotokniha o kapele Lucie – FOTOGRAFITY, která nechá nahlédnout čtenáře do zákulisí koncertů i nahrávacích studií, seznámí je s počátky kapely a připomenou si její slavné koncerty.

Možnost nákupu vstupenek a detailní program na LETNÍ ROCK TOUR 2022 “CHCI ZAS …” najdete od 7. prosince 2021 na webových stránkách www.lucie.cz