Marianne Solivan Quartet (USA/CZ)

Jazz and Blues Boskovice 2019/20
Středa 4. 3. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
230Kč

Vokální obhajoba jazzového výrazu a tradičních jazzových hodnot. V roce 2009 Marianne bodovala ve finále newyorské Jazzmobile Vocal Competition. Rychle se stala jednou z nejstrměji stoupajících jazzových zpěvaček na newyorské jazzové scéně. Její CD Prisones of Love bylo v médiích označeno za jednu z nejlepších vokálních desek roku 2012.

Marianne Solivan má vzácnou schopnost vybrat repertoár tak, aby své publikum neunavovala obehranými klišé jazzových standardů. Zvládá vše: od velkých jazzových festivalových pódií a zpívání s big bandy, přes hraní v tradičních newyorských jazzových klubech se svou kapelou, až po intimní recitály v luxusních manhattanských restauracích, kde je doprovázena pouze pianistou. Bez ohledu na místo a obsazení, jsou milovníci jazzové hudby vždy uchváceni jejím zpěvem.

Marianne Solivan Quartet: Marianne Solivan (USA) - zpěv, Walter Phishbacher (USA) - klávesy, Petr Dvorský (CZ) - kontrabas, Ulf Stricker (CZ) - bicí

Vstupné: 230 Kč na místě / 190 Kč v předprodeji / 100 Kč studenti

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.