Michael Mc Keever: Hvězdné manýry

Divadelní předplatné 2017/18
Středa 11. 4. 19:00
Sokolovna
Divadlo
420Kč / 330Kč

Hvězdné manýry jsou tak povedená, rychlá a bláznivá fraška, že by se za ni nemusel stydět ani mistr tohoto žánru Feydeau. Odehrává se ve velice elegantním hotelu v Palm Beach v roce 1942. Má se uskutečnit koncert s beneficí na podporu amerických válečných výdajů a organizátoři se neobejdou bez dvou hvězd, které spolehlivě plní sály a pokladny. Jenže to má jeden háček. Dvě zmíněné umělkyně se nesnášejí a potkají-li se na jevišti, neváhají zajít až k fyzickému napadení. Jak je ubytovat, aby se nepotkaly?

Režie: Roman Štolpa
Hrají: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová/Adéla Gondíková/Kamila Špráchalová, Vlasta Žehrová/Olga "Háta" Želenská, Bára Chybová/Radka Pavlovčinová, Martin Zounar, Ivana Andrlová/Pavla Vojáčková, Marcela Nohýnková/Vlasta Peterková/Veronika Jeníková, Filip Tomsa, Zbyšek Pantůček/Martin Sobotka

Vstupné: I. pořadí: 420 Kč, II. pořadí: 390 Kč, III. pořadí: 360 Kč, balkón: 330 Kč

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.