Monkey Business - Bad Time For Gentlemen Tour

Bad Time For Gentlemen Tour 2019
Sobota 23. 3. 20:00
Sokolovna
Hudba
400Kč

Vstupenky budou k dostání i na místě. Smrtící kombinace originálních textů s vydatnou porcí pop-funkové muziky s nezaměnitelným rukopisem Romana Holého a výtečnými výkony vokalistů Matěje Rupperta a Terezy Černochové. Pojďte si užít naživo nové album Bad Time for Gentlemen!

Skupina Monkey Business vydala v říjnu nové album Bad Time for Gentlemen. Nezaměnitelný rukopis Romana Holého, výtečné výkony vokalistů Matěje Rupperta a Terezy Černochové a špičková jména světového věhlasu - pozounista Fred Wesley (James Brown, George Clinton, Count Basie, Maceo Parker ad.), saxofonista Tivon Pennicott (Gregory Porter ad.), klávesista Ondřej Pivec (Ondřej Pivec Organic Quartet, Kennedy Administation, Gregory Porter ad.) a zpěvák Ashley Slater (Freak Power) spolu s jako vždy originálními texty jsou smrtící kombinací. Skupina si na albové novince dala záležet na každém detailu a posluchač bude při opakovaném poslechu nalézat stále nové drobnosti, které potěší ucho i ducha.

Line up (opraveno):
19.00 - open doors | DJ Amma
20.00 - Monkey Business
22.00 - DJ Amma - afterparty

Vstupné: 400 Kč na místě / 350 Kč v předprodeji

On-line rezervace vstupenek platí vždy 3 dny. Pokud si rezervovanou vstupenku včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.