Ochotnické divadlo Boskovice: Když se zhasne - PREMIÉRA

Premiéra představení
Neděle 6. 10. 19:00
Sokolovna
Divadlo
130Kč

Mrazivá komedie, která zaručeně knock-outuje vaše bránice. Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální - vlastně je to hotové peklo na zemi, se kterým nelze jen tak skoncovat. Může za to předmanželská smlouva, která je drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému.

Trevor s Ninou pořádají večírek a jedinými pozvanými hosty jsou Imelda a Artur - poněkud výstřední manželé a jejich jediní skuteční kamarádi. Imelda je věštkyně s vlastním televizním pořadem a Artur učí historii a dějiny USA na vysoké škole. Na první pohled by se tak mohlo zdát, že půjde o dost nudnou party, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a všechen majetek mu při tom zůstane. Večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole, kde se bojuje zbraněmi nejtěžšího kalibru, a kde vítěz může být jen jeden.

Obsazení: Nina - Alice Fialová, Trevor - Lubomír Slezák, Imelda - Eva Štěpánková, Artur - Vlastimil Blaha.

Autor: Roman Vencl & Michaela Doleželová
Režie: Jana Řezníčková

Vstupné: 130 Kč na místě / 100 Kč v předprodeji

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.