Open Mic vol. 32

Setkání písničkářů
Středa 13. 3. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
60Kč

Dětská skupina Ňufáci z Boskovic, mladá folk-rocková kapela z Brna, Boskovic, Kuřimi, Vanovic a Skrchova Od Ucha k uchu a netradiční autorský folk z Velkých Bílovic Marian & Úlety.

Dětská skupina Ňufáci z Boskovic ze soukromé hudební školičky Pavla Těžkého hrající hlavně autorské písničky jak vlastní, tak z dílny Pavla. Skupina hraje společně 2 roky a v roce 2018 vyhrála Dětskou soutěž Porta ve Skalici nad Svitavou, Olešnický Kvítek a na Celostátním kole soutěže Brána se umístili na krásném 3. místě v kategorii do 15 let!

Od ucha k uchu (folk-rock / Boskovice). Mladá, stále se rozrůstající kapela z Brna, Boskovic, Kuřimi, Vanovic a Skrchova. Ačkoli jejich písně mají folkový základ, v podání celé kapely tlačí tvorbu do všech žánrů od bluesu až po reggae, a do všech nálad od rozverných písniček plných jazykových hříček až po lehké dojímavé balady.

Marian & Úlety (folk / Velké Bílovice). Hrají netradiční autorský folk vyrůstající na kořenech klasické hudby s rašícími jazzovými výhonky orosenými rytmickou latinkou, doplněný originálními autorskými texty. Složení: Marie Kralovičová - příčná flétna, zobcové flétny, zpěv, Josef Kralovič ml. - baskytara, zpěv, Josef Marian Kralovič - autor písní, klasická kytara, zpěv.

Vstupné: 60 Kč na místě / 40 Kč v předprodeji

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.