Open Mic vol. 36

Setkání písničkářů
Středa 5. 2. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
70Kč

Poetické a nápadité písně Luboše Raše v doprovodu Rosti Pijáčka, folkový cirkus Martina Mikiho Zábranského a plnotučný folk plný energie a humoru v podání Montyho.

Rosťa Pijáček a Luboš Raš
folk, Bílovice nad Svitavou

Zkušená folková dvojice hraje v Boskovicích už po několikáté. Dvě akustické kytary občas doplní foukací harmonika. Poetické a nápadité Lubošovy vlastní písně někdy doplňují covery, ke kterým Luboš napsal český text. Jejich vystoupení je vždycky velmi příjemný zážitek.

Martin Miki Zábranský
folk - acoustic Nový Jičín

V roce 2010 se rozhodl pro kariéru hudebníka a tu provozuje dodnes. Během té doby přišel díky nemoci o většinu sluchu a při úrazu o dva prsty na pravé ruce, ale nevzdává se. Ke kytaře přibral rytmiku (cajon a tamburiny), foukací harmoniku a hraje někdy na všechny tyto nástroje i současně. Jak sám říká: „Je to trochu cirkus, ale lidem se to líbí.“

Monty
acoustic-folk, Brno

Folkový písničkář žijící v Přibicích na Jižní Moravě, který si vytvořil vlastní hudební směr nazýván Plnotučný folk. Jeho vystoupení jsou plná energie a humoru a hlavně osobitých písniček.

Vstupné: 70 Kč na místě / 50 Kč v předprodeji

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.