Open Mic vol. 40

Setkání písničkářů
Středa 15. 9. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
Vstup volný Vstup volný

Zveme na další (open-air) setkání písničkářů, kde se představí kapela mladých muzikantek Zkusmeto a Saša Niklíčková, jejíž písně jsou skvělé nejen muzikantsky, ale především nápaditými vtipnými texty.

A jelikož bude krásně, koncert proběhne u zahrádky občerstvení Zámeckého skleníku.

Zkusmeto (folk / Kuřim)

Kapela mladých kuřimských muzikantek má za sebou mnoho úspěchů v dětských soutěžích, letos byli dokonce mezi dospělými druzí v celostátním finále Porty. Jejich vystoupení je neuvěřitelně pohodové, vlastní písničky dokážou výborně aranžovat i zahrát a zazpívat. Na pódiu servírují syrové texty, do křupava propečené melodie, ale i jiné kousky opepřené vtipem. Nebojí se ani ostrých rytmů, a i když je každý z jiného těsta, přesvědčí vás, že i vy jim přijdete na chuť!

Saša Niklíčková (folk-šanson / Mladá Boleslav)

O téhle dámě napsal Slávek Janoušek:„Kdyby byla naživu Edith Piaf, sedla by si z toho na zadek. A poslouchala by.“
Písně Saši Niklíčkové jsou skvělé nejen muzikantsky, ale především nápaditými vtipnými texty plnými humoru a laskavé ironie. Její vystoupení navíc dokáže posluchače strhnout a baví od začátku do konce. Saša byla letos na Portě třetí a navíc získala autorskou Portu za písničku Námořnická. Ta je z jejího druhého CD Zmačkaná žena, které rozhodně stojí za poslech.

Vstupné: dobrovolné