Ostrich Quartet (CZ)

Jazz and Blues Boskovice 2015/16
Středa 27. 1. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
150Kč

V současnosti nejlepší a nejzajímavější mladá jazzová parta v České republice!

Soubor získal 2. cenu na Krokus festivalu v polské Jelenie Goře, bubeník zde též obdržel individuální hráčskou cenu. Členové poroty ocenili jeho vpravdě jazzovou hru. Ostrich Quartet vloni zvítězil v domácí soutěži jazzových talentů Jazz Fruit/Mladí ladí jazz.

Recenze: "Samozřejmě, vědělo se o jejich kvalitách, ale to, co tihle mladí kluci předvedli, to byla pohádka! Strhující výkon podává především rytmika - vedle neuvěřitelně elastické a hutné hry bubeníka Michala Wierzgoně na sebe strhl pozornost dynamicky, až živočišně basující Martin Kocián. Z nenápadných úvodů a jímavých tónů dokáže kvartet postupně vybudovat bouřící horu vypjatých emocí, gradace, dynamiky, a to s nakažlivým mladistvým elánem. Přitom však se znalostí všech nuancí jazzové kompozice a improvizačního umu a nápaditosti. Vrcholem je neuvěřitelně nadupaná skladba s nepravidelnými groovy, jež se jmenuje Do Or Do Not."

Vstupné: 150 Kč na místě / 130 Kč v předprodeji, studenti, senioři

Na koncert srdečně zvou KZMB a společnost Gatema s.r.o.

On-line rezervace míst platí vždy 3 dny. Pokud si rezervované místo včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.