Pilani Bubu Trio (JAR/CZ)

Jazz and Blues Boskovice 2022/2023
Čtvrtek 8. 12. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
280Kč

Pilani Bubu je jihoafrická písničkářka, televizní moderátorka a kreativní, nezávislá umělkyně v žánru současné lidové hudby. Její poslední album Folklore-Chapter 1 získalo v rámci The South Africa Music Awards 2020 ocenění Nejlepší jihoafrické album.

Pilani Bubu je jedinečný hlas se soudržným zvukem a stylem spojeným s etnem, soulem, jazzem, folkem a funkem. Její hlas je oduševnělý, ale její hudba je navýsost chytlavá. Je to vypravěčka s příběhem v srdci a vášnivá, ohnivá umělkyně, poháněná svým velkým záměrem - prezentovat africkou lidovou kulturu po celé Africe i Evropě. Pilani sdílí svou vášeň pro hudbu a cestování ráda s místními umělci, takže se pro české turné obklopí domácími hudebníky. Za posledních deset takto ozdobila svou přítomností pódia festivalů a hudebních míst po celém světě, namátkou v Nigérii, Ghaně, Mosambiku, Keni, USA, Francii a Velké Británii.

Pilani Bubu - zpěv
Antonín Dlapa - kytara
Matěj Černý - kontrabas

Vstupné: 280 Kč na místě / 250 Kč v předprodeji / 180 Kč studenti a senioři

Zakupte si zde na webových stránkách eVstupenku (platba kartou online) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.

Upozornění: Zakoupení eVstupenky platbou Kreditem se týká pouze majitelů naší Věrnostní karty. Dvě hodiny před začátkem akce již nelze zakoupit eVstupenky kartou online.