Přijďte pomoci Hodonínsku - Open Mic vol. 39

Setkání písničkářů
Středa 30. 6. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
Vstup volný

Stejně jako celou naši vlast, tak i nás zasáhla informace o přírodní katastrofě na Hodonínsku. Z toho důvodu jsme se rozhodli z 39. Open Micu udělat benefiční koncert - Přijďte pomoci Hodonínsku - Open Mic vol. 39. Výtěžek z této akce proto půjde na podporu obce Lužice, jedné z obcí postižené největší měrou. Hudba vždy dokázala hýbat s lidskými emocemi a my věříme, že ta která bude u nás znít a vaše dobrosrdečnost umožní alespoň malým střípkem pomoci na jihu našeho kraje. Přijďte 19.00 hod. do 22.00 hod. k nám, užijte si skvělé umělce a podpořte dobrou věc.

Na 39. Open Micu vystoupí držitel ceny Anděla Jiří Smrž, držitelé několika cen z folkových Port Melda a spol. a psychiatrická zpívající sestra Pavla Boučková. 

Pavla Boučková (folk, Svitavy)
Psychiatrická sestra, matka čtyř dětí a milovnice života ze svých prožitků spřádá písně. Alba: 2010 Kytka divoká, 2017 Máří, chci tě pozvat na víno. Nesnáší soutěžení. Nikdy nic nevyhrála.

Jiří Smrž (folk, Písek)
Český folkový písničkář a básník. Začínal ve skupině Zvoníci již na počátku 70. let 20. století, pak hrával v duu s Jiřím Kovářem. V 80. letech psal texty pro skupiny Sem tam a Minnesengři, v roce 2001 vydal první sólovou desku Dědičná krev, na kterou vybral své písně z předchozích zhruba deseti let. Za svou druhou desku Poslední láska, která vyšla o čtyři roky později, získal Anděla v kategorii Folk & Country. V roce 2013 vydal CD Kořeny, taktéž oceněné Andělem. Zatím posledním albem je CD s názvem  "Nedokončené", které vyšlo v nakladatelství Galén v září roku 2019.

Melda a spol. (folk, Boskovice)
Petr „Melda“ Meluzín a Milan Novotný spolu hrají spolu víc než 20 let v rockové kapele, ale do folku zabrousili až v roce 2013. Od roku 2014 si každý rok zahrají na Portě, v Řevnicích byli 2x třetí (2015, 2019), v roce 2017 získali autorskou Portu a 2016 se umístili třetí na mezinárodní Portě v Ústí nad Labem.

Upozornění: Na akci mohou být přítomné pouze osoby, které nevykazují klinické příznaky onemocnění covid-19 a které splňují, s výjimkou dětí do dovršení 6 let věku, podmínky stanovené v bodu I/16; organizátor akce je povinen při vstupu osoby na akci splnění podmínek kontrolovat a osoba je povinna mu splnění podmínek podle bodu I/16 prokázat; v případě, že osoba splnění podmínek podle bodu I/16 neprokáže, je organizátor povinen takovou osobu nevpustit na tuto akci. Podrobnosti najdete níže v odkazu.