Promenádní koncert: 4 psi

Neděle 30. 6. 15:00
Park u Zámeckého skleníku
Hudba

Country music a česká bigbeatová scéna. Tuhle smečku prostě musíte vidět! Pod názvem 4 psi spolu „vyjí“ od roku 2009. Všichni dnes mají ve svém psím kožichu natočeny tisíce hudebních moto-hodin a každý z nich má bohatou hudební minulost, o níž se zde asi nemá valného smyslu rozepisovat.

Bob do toho řeže jako hrom, Rich neví, kdy zastavit prsty na klaviatuře, Leo  je za každých okolností basssově klidný a Petr nechá na pódiu jednou poslední dech.

Bob Šejn
Od léta 2011 zajišťuje motor kapely za bicí soupravou Bohouš Šejn. Skromný muzikant podávající profesionální výkon. Jeho předchozí působení bylo v mnoha různých sestavách zábavových a rockových kapel.

Leo Javora
Basové lince a doprovodným vokálům vládne s přehledem Leo Javora, který si občas střihne pražec, občas bezpražec a je mnohým posluchačům známý ze sestavy brněnské skupiny RYBY.

Richi Novotný
Klapky a elektrickou kytaru obsluhuje známý brněnský multi-instrumentalista a zpěvák Richard Novotný. Jeho služeb i nadále souběžně využívá kapela JANE.

Petr Fabšič
Kytary a hlavní zpěv má na starosti poslední ze psů Petr Fabšič, zakládající člen skupiny F.T.Prim a dlouholetý hudebník skupiny MOMENT.

Vstup zdarma. Koncert se za velmi nepříznivého počasí nekoná.