Rainbreakers (UK)

Koncert za pár kaček
Neděle 27. 10. 19:00
Sokolovna
Hudba
80Kč

Společně se společností Gatema a.s. zveme na čtyřčlennou kapelu ze Shrewsbury, čerstvou tvář britského bluesrocku. Na britské scéně jsou přirovnáváni k The Black Keys, Gary Clark Jr. a Doyle Bramhall. Těšit se můžete na spojení dynamických hudebních prvků, jež překlenují "propast" mezi blues, rockem a soulem. Kapela je obzvláště fascinovaná zvuky minulosti, od soulových melodií a psychedelických zvuků až po garážové riffy a R&B groovy.

V roce 2016 poskočili The Rainbreakers do nových výšin, když na koncertních turné brázdili Británii nahoru dolů. Jejich loňské vystoupení na nejdůležitějším britském rock&blues festivalu ve Skegnesse na boční scéně bylo tak úspěšné, že jim zajistilo pro letošek místo na hlavním pódiu v hlavním čase. Úsilí kapely dokonce získalo pozornost poroty The British Blues Awards, která je nominovala na Cenu pro nejlepšího začínajícího umělce za rok 2016. Tato nominace jim zajistila přímou účast ve finále soutěže UK Blues Challenge 2017.

Složení: Ben Edwards - zpěv, el. kytara, Charlie Richards - sólová kytara, Peter Adams - baskytara, Sam Edwards - bicí

Vstupné: 80 Kč na místě / 50 Kč v předprodeji. Koncert je na stání.

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.