Retro 2 - koncerty československých legend

Neděle 22. 7. 13:00
Letní kino
Hudba
990Kč

Festival československých hudebních legend včele s Karlem Gottem jako pocta při příležitosti připomenutí si výročí 100 let Československého státu. V rámci této hudební akce proběhnou koncertní vystoupení předních umělců jako Petra Janů s kapelou Amsterdam, Peter Nagy s kapelou Indigo, Jitka Zelenková s kapelou, po delší koncertní odmlce se představí Petr Spálený s Miluškou Voborníkovou a kapelou Apollo Band, a hlavním hostem bude mistr Karel Gott s kapelou Pavla Větrovce! Pořádá agentura Aragon Art Production ve spolupráci s KZMB.

Program:
13.00 Vstup do areálu, otevření pokladny
14.00 Petra Janů s kapelou Amsterdam
15.30 Peter Nagy s kapelou Indigo
17.00 Petr Spálený a Miluška Voborníková s kapelou Apollo Band
18.15 Jitka Zelenková s kapelou
19.00 Karel Gott s kapelou Pavla Větrovce

Vstup do celého areálu akce bude pouze u Zámeckého skleníku z ul. Hradní! Bohatá nabídka občerstvení v prostoru parku u Zámeckého skleníku po celou dobu programu.

Předprodej byl ukončen. Posledních 400 ks vstupenek k dostání v místě konání na pokladně za 990 Kč

On-line rezervace vstupenek platí vždy 3 dny. Pokud si rezervovanou vstupenku včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.