Thomas Mettler a I. a V. Havlovi: Jako motýl ve tvé dlani

Tanečně-hudební představení
Sobota 12. 3. 19:00
Zámecký skleník
Tanec
100Kč

Moderní výrazový tanec a pantomima švýcarského tanečníka Thomase Mettlera se spojí v jedinečný celek s hudbou Ireny a Vojtěcha Havlových ve světové premiéře tohoto programu v Boskovicích!

Setkání se dvěma českými hudebníky Irenou a Vojtěchem Havlovými v roce 2014 bylo pro Thomase Mettlera nesmírně inspirující a plodné. Thomas Mettler - švýcarský tanečník, který se svými kreacemi cestuje po světě, je vždy nakloněn novým setkáním a kulturní výměně s jinými umělci. Této tvorbě se věnuje již 36 let. V letech 2011-2014 mj. působil jako umělecký ředitel Tanečního a filmového festivalu v Lucerně v Praze.

V roce 2014 tito tři umělci spolu poprvé vystoupili v Praze s improvizovanými tanečním vystoupením s názvem "When we meet" (Až se setkáme). Zde se Thomas setkal a také tančil s tanečnicí a improvizátorkou Zitou Pavlistovou a od té doby spolu neustále tvoří a spolupracují. Vojtěch a Irena také napsali hudbu k Thomasovu krátkému filmu, několikrát se podíleli na projektech v Praze na náhorní planině Druna a v létě 2015 pracovali 3 týdny v residenci Ticino.

Vstupné: 100 Kč na místě / 80 Kč v předprodeji

On-line rezervace vstupenek platí vždy 3 dny. Pokud si rezervovanou vstupenku včas nezakoupíte v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, tak rezervace propadá. Můžete si ale zde na našem webu zakoupit e-vstupenku (platba kartou) a vytisknout si vstupenku s čárovým kódem z pohodlí domova.