Tomáš Hobzek Quartet (CZ)

Jazz and Blues Boskovice 2022
Čtvrtek 24. 3. 19:00
Zámecký skleník
Hudba
190Kč

Kapelu zformoval bubeník a skladatel Tomáš Hobzek těsně po ukončení svých studií na VOŠ při konzervatoři Jaroslava Ježka. Hudba tohoto kvarteta vykrystalizovala do velmi energické, dynamické polohy, která je podporována volnou improvizací a místy až avantgardně vedenými sóly.

Publikum je v průběhu koncertu doslova vtaženo do děje improvizací a díky tomu pak vznikají na pódiu neopakovatelné hudební okamžiky. Repertoár je zcela autorský a přispívají do něj všichni členové. Kapela má na kontě dvě alba vydané u vydavatelství Animal Music, první s názvem "Stick It Out" a druhé, pojmenované "Supernatural Phenomena". Hudbu především z druhé zmiňované bude na nadcházejícím koncertu představovat.

Složení kapely: Tomáš Hobzek - bicí / Marcel Bárta - saxofony, efekty / Vítek Křišťan - klavír, Fender Rhodes, synth, efekty / Tomáš Liška - Kontrabas

Vstupné: 190 Kč na místě / 150 Kč v předprodeji / 120 Kč studenti, senioři

Odkaz na informace o celé sezóně cyklu Jazz and Blues Boskovice 2022: https://www.kulturaboskovice.cz/kultura/cykly-festivaly/jazz-and-blues

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.