Třetí zuby | koncert u vás doma

Veliké díky za dobrovolné vstupné
Pátek 10. 4. 20:00
On-line vysílání
Hudba
100Kč

Abychom vám zpříjemnili vaše večery v karanténě, rozhodli jsme se uspořádat sérii živého vysílání koncertů lokálních umělců a skupin, které si můžete pustit u vás doma v obýváku. První koncert odehrála skupina Třetí zuby v sobotu 4. 4. 2020 na svém facebookovém profilu. Záznam je stále k vidění zde: https://www.facebook.com/pavel.vlach/videos/10207448915817728/

Koupí dobrovolné on-line vstupenky (platba kartou) na tuto akci podpoříš další produkci živých koncertů, které pro vás připravujeme. Každá vstupenka má hodnotu 100 Kč a můžeš si jich koupit, kolik chceš. Čím víc si jich koupíš, tím víc přispěješ. Vstupenky je možno zakoupit jak před koncertem, tak i 6 dnů po odvysílání (koncerty zůstanou ještě minimálně 6 dnů uloženy).

V plánu máme: Melda a spol., Lee banda, Třetí zuby akusticky a Open Mic. Plány se ovšem můžou vzhledem k situaci rychle změnit, takže vás o konkrétních krocích budeme informovat postupně.

Koncerty realizujeme za přispění firmy DISK Multimédia s.r.o., velké díky patří Liborovi Dvořáčkovi za poskytnutí technického zázemí, Pavlovi Vlachovi za vybavení improvizovaného studia a zvuk, ale také kapele Třetí zuby, která pomohla tento projekt rozjet. Vše se děje pod záštitou Kulturních zařízení města Boskovice.