Třetí zuby + Lee banda | Rockové odpoledne

Sobota 6. 6. 15:00
Zámecký skleník
Hudba
70Kč

Dvojkoncert našich oblíbených kapel, které jsme ještě onehdy živě vysílali do vašich domovů. Akce začíná v 15.00 a končí, až Třetím zubům dojde dech a zvukaři trpělivost (cca v 19.30 hod.).

Repertoár Lee bandy tvoří autorské písně s folkrockovým nádechem z pera Miji Peterkové. Základna kapely je v jedovnických Chaloupkách.

Třetí zuby, tj. především hard rock let sedmdesátých (Deep Purple, Jimi Hendrix, Carlos Santana, Uriah Heep, Jethro Tull, Cream), sem tam i něco z pozdějších let (Ozzy, Gary Moore, Satriani, Mr. Big). Vlastní tvorbu zastupuje zatím 19 skladeb a písní.

Hudební odpoledne proběhne za dodržení hygienických pravidel, které zpracovalo Ministerstvo zdravotnictví ČR. Na akci bude umožněn vstup pouze pro 300 osob. Vstupenku si v ideálním případě koupíte zde on-line. Koupit lze také v předprodeji osobně v Městském informačním středisku Boskovice. Občerstvení u Zámeckého skleníku Restaurace 29 bude otevřené. Zveme vás na točené pivo, limo, tortilly. Součástí akce bude i mini jarmark.

Vstupné: 90 Kč na místě / 70 Kč v předprodeji
Děti do 15 let vstup zdarma.

Zakupte si zde na webových stránkách e-vstupenku (platba kartou) a vytiskněte si ji z pohodlí domova. Přímý prodej vstupenek najdete v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77.