Vánoční Komedianti na káře

Neděle 28. 11. 16:00
Sokolovna
Divadlo
50Kč

Ve Vánočním příběhu Na káře až do Betléma si dovolí dva potulní kejklíři nabídnout divákům svůj příběh inspirovaný Ježíšovým narozením. Každý přinášel dary, každý dával to nejlepší, co měl, a tak se podívejme, co přinesou naši dva komedianti.

Samotné vyprávění je podpořené různými kousky kejklířskými, zpíváním a v podobě figur Alšova betléma se objeví také další postavy příběhu zrození páně. Na konec tedy děti uvidí nejen stromeček, ale také budou moci obdivovat postupně připravený betlém.

Vstupné: 50 Kč

Vážení návštěvníci, chceme vás požádat, abyste při návštěvě našich kulturních akcí předložili jeden z následujících dokladů o bezinfekčnosti.

Při příchodu musí všichni návštěvníci prokázat splnění jedné z následujících podmínek (s výjimkou dětí do 12 let věku):?

- doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů
- aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny musí uplynout nejméně 14 dní

U dětí mladších 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.

Všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Prosíme, respektujte současná vládní nařízení. Chápeme, že často nejsou pro vás komfortní, ani nám není příjemné vás tímto při vstupu obtěžovat. Ale aktuální pravidla jsme povinni dodržovat a situace si to se zvyšujícím počtu nakažených žádá. Děkujeme za pochopení.