Vojtěch Dyk a B-Side Band Tour 2017

Open-air koncert
Sobota 26. 8. 20:00
Letní kino
Hudba
690Kč / 590Kč

Po roční odmlce vyplněné přípravou a realizací Bernsteinovy mše se zpěvák Vojtěch Dyk a kapela B-SIDE BAND s bandleaderem Josefem Buchtou vrací na koncertní pódia.

Pro nové turné vyhlašuje Vojtěch Dyk návrat k ryzím hodnotám. „Jde nám o jednoduchost a maximální sdělnost, a to by mělo být vidět i slyšet na pódiu jak ve výpravě, tak v repertoáru,“ říká Vojtěch Dyk a dodává: „Právě ta jednoduchost sdělování mi v dnešní době chybí, všechno je zanesené takovým mediálním bahnem a my chceme tohle bahno rozvířit a postavit proti němu jasnou a čistou zprávu. Vracíme se k atmosféře 60. let, které podle nás právě tohle nabízela.“

Na koncertech zazní z velké většiny nový repertoár, a to jak autorské skladby, tak největší světové hity v novém aranžmá pro B-SIDE BAND. „Je to naše v pořadí již šesté turné. Těším se na nové songy, nové kostýmy i stage design. Pro mě osobně je to i taková malá oslava desátých narozenin B- SIDE BANDu, které v této sezoně slavíme,“ říká bandleader Josef Buchta.

Mediálními partnery turné jsou Novinky.cz, Právo a Radiožurnál.

Vstupné: 690 Kč na místě / 590 Kč v předprodeji pouze do 25. 8.

Vstupenky k dostání v Městském informačním středisku Boskovice, Masarykovo nám. 1, tel. 516 48 86 77, nebo v síti Tickestream.